+48 61 222 49 12 +48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl kredyty@multirisk.pl

Szanowni Państwo,
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą w zakresie sprzedaży ubezpieczeń majątkowych i na życie. Nawiążemy współpracę w charakterze OWCA (Osoba Wykonująca Czynności Agencyjna) z Agentami Ubezpieczeniowymi, którzy myślą o rozszerzeniu swojej oferty, jak i z osobami, które dopiero chciałyby zacząć swoją przygodę ze światem ubezpieczeń.

Nasze atuty:

  • Dzięki wieloletniej współpracy z zakładami ubezpieczeń jak i wysokimi wolumenami sprzedaży, jesteśmy w stanie państwu zaproponować jedne z najwyższych prowizji na rynku.
  • Nie narzucamy na naszych współpracowników limitów sprzedaży.
  • Nie wymagamy żadnych opłat licencyjnych.
  • Zapewniamy wsparcie naszego zespołu sprzedażowego jak również udostępniamy kontakty do dedykowanych managerów w zakładach ubezpieczeń.
  • Nawiązujemy współpracę z osobami z całej Polski.

Możemy zaproponować państwu współpracę z takimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi jak: Axa, Aviva, Allianz, Compensa, Concordia, Ergo Hestia, Generali, Gothaer, HDI, InterRisk, Link4, Lloyds, MTU, Proama, PZU, Uniqa, Warta.

Mamy nadzieję, iż proponowana forma współpracy spotka się z Państwa oczekiwaniami i nawiążemy ze sobą długoterminową i owocną współpracę. Zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania.

Zadzwoń do nas teraz!