MultiRisk

jest firmą świadczącą usługi z zakresu ubezpieczeń. Posiadamy w ofercie 26 Towarzystw Ubezpieczeniowych co daje nam możliwość przedstawienia Klientowi oferty, najbardziej dopasowanej do jego potrzeb.

Naszym celem jest satysfakcja Klientów

poprzez optymalizację kosztów ochrony ubezpieczeniowej przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa posiadanego przez nich mienia i ciągłości prowadzonej działalności.

Cel chcemy osiągnąć poprzez:

Uproszczenie procesu zawierania ubezpieczeń

dla osób poszukujących ochrony ubezpieczeniowej poprzez dotarcie do jak największej liczby klientów indywidualnych oraz maksymalne ograniczenie niedogodności związanych z poszukiwaniem najkorzystniejszej oferty na rynku. W tym celu stworzyliśmy na naszej stronie kalkulator, który pozwoli porównać oferty wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych znajdujących się w naszym portfelu oraz kupić polisę za naszym pośrednictwem bez wychodzenia z domu.

Zapewnienie firmom obsługi na najwyższym poziomie

obejmującej m.in.:audyt dotychczasowych polis ubezpieczeniowych, wnikliwą analizę ryzyka, elastyczne i kreatywne podejście do indywidualnych  potrzeb ubezpieczeniowych firm, przygotowanie i obsługę ubezpieczeniowych programów lojalnościowych (benefity pracownicze), nadzór nad procesem likwidacji szkód,

Profesjonalizm, dynamikę i elastyczność w działaniu

Wysoka jakość usług firmy MultiRisk

spełnia indywidualne wymagania naszych Klientów. Kadra firmy MultiRisk posiada wieloletnie doświadczenie  na rynku ubezpieczeń zdobyte w firmach brokerskich. Wykorzystując doświadczenie, elastyczność oraz entuzjazm w podejściu do nowych wyzwań, utrzymujemy wysoki standard oferowanych przez nas usług.