+48 61 222 49 12 +48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl kredyty@multirisk.pl

MultiRisk

jest firmą świadczącą usługi z zakresu ubezpieczeń. Posiadamy w ofercie 26 Towarzystw Ubezpieczeniowych co daje nam możliwość przedstawienia Klientowi oferty, najbardziej dopasowanej do jego potrzeb.

Agencja ubezpieczeniowa MultiRisk to firma istniejąca od 2009 roku. Świadczymy usługi z zakresu ubezpieczeń dla Klientów indywidualnych jak i dla Klientów firmowych i instytucjonalnych. Zajmujemy się zarówno ubezpieczeniami majątkowymi (dom/mieszkanie, firma, samochód, itp.) jak i ubezpieczeniami na życie.

W swojej ofercie posiadamy 26 zakładów ubezpieczeń co pozwala nam przedstawić państwu oferty w atrakcyjnych cenach jak i szerokim zakresie ochrony.

Obsługujemy Klientów na terenie Suchego Lasu, Poznania jak i okolic, jednak możemy się również pochwalić Klientami z różnych zakątków Polski. Do zawarcia polisy / uzyskania oferty wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie / mailem lub odwiedzając nas w naszym biurze w Suchym Lesie. Przy szykowaniu ofert zawsze dokładamy starań aby spełniały one oczekiwania naszych Klientów.

Jesteśmy agentami ubezpieczeniowymi poniższych zakładów ubezpieczeń:
Allianz, Allianz-Życie S.A., Aviva, Aviva-Życie, AXA, BALCIA INSURANCE SE, Compensa, Concordia, Generali, Generali Życie, Gothaer, HDI, ERGO Hestia, TUnŻ Ergo Hestia S.A., InterRisk, Link4, MACIF ŻYCIE, MTU, Proama, Prudential, PZU, UNIQA, UNIQA TUnŻ, WARTA, WARTA-ŻYCIE,

 Naszym celem jest satysfakcja Klientów

Cel chcemy osiągnąć poprzez:

Uproszczenie procesu zawierania ubezpieczeń

dla osób poszukujących ochrony ubezpieczeniowej poprzez dotarcie do jak największej liczby klientów indywidualnych oraz maksymalne ograniczenie niedogodności związanych z poszukiwaniem najkorzystniejszej oferty na rynku. W tym celu stworzyliśmy na naszej stronie kalkulator, który pozwoli porównać oferty wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych znajdujących się w naszym portfelu oraz kupić polisę za naszym pośrednictwem bez wychodzenia z domu.

Zapewnienie firmom obsługi na najwyższym poziomie

obejmującej m.in.:audyt dotychczasowych polis ubezpieczeniowych, wnikliwą analizę ryzyka, elastyczne i kreatywne podejście do indywidualnych  potrzeb ubezpieczeniowych firm, przygotowanie i obsługę ubezpieczeniowych programów lojalnościowych (benefity pracownicze), nadzór nad procesem likwidacji szkód,

Profesjonalizm, dynamikę i elastyczność w działaniu

Call Now ButtonZadzwoń do nas teraz!