+48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl

FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy firma MultiRisk pobiera opłaty za swoje usługi?
Korzystanie z usług firmy MultiRisk jest bezpłatne. Firma otrzymuje wynagrodzenie od zakładu ubezpieczeń w postaci prowizji od zapłaconej składki. Umowy prowizyjne z towarzystwami ubezpieczeniowymi są zbieżne co eliminuje ryzyko preferowania wybranych ubezpieczycieli.
Jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia firmy?
Skontaktuj się z naszym biurem – telefonicznie lub drogą elektroniczną. Nasi pracownicy pomogą Ci w doprecyzowaniu potrzeb w zakresie ochrony ubezpieczeniowej oraz dołożą wszelkich starań, aby przedstawić najkorzystniejsze oferty ubezpieczenia spełniające Twoje oczekiwania.  MultiRisk w ciągu 24h od analizy ryzyka przygotuje dla Ciebie porównanie ofert z rynku ubezpieczeniowego. Następnie nasz pracownik skontaktuje się z Tobą telefonicznie i pomoże wybrać ofertę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb. Po dokonaniu wyboru oferty, zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych szczegółowych do zawarcia ubezpieczenia. Polisa zostanie do Ciebie przesłana drogą elektroniczną (skan) oraz pocztą tradycyjną. Opłatę za polisę dokonujesz przelewem na podane w polisie konto towarzystwa ubezpieczeniowego.
Czy polisy zakupione w MultiRisk są droższe od polis kupowanych bezpośrednio w zakładach ubezpieczeń?
Ceny polis oferowanych przez MultiRisk są takie same jak ceny polis kupowanych bezpośrednio w zakładach ubezpieczeń. Mając na uwadze dobro naszych Klientów staramy się uzyskiwać dla nich najkorzystniejsze oferty.
Czy polisy w MultiRisk mogą być zakupione tylko przez osoby mieszkające w Poznaniu?
MultiRisk ubezpiecza Klientów z całego kraju bez względu na miejscowość w której znajduje się ubezpieczane mienie.
Jak dostarczana jest polisa zakupiona w MultiRisk?
W zależności od preferencji polisę możemy wysłać do Państwa pocztą lub możecie ją Państwo odebrać bezpośrednio w naszym biurze.
Jak mogę zapłacić za polisę?
Płatność za polisę może odbywać się w dowolny uprzednio uzgodniony sposób: płatność kartą w naszym biurze, płatność gotówką, płatność przelewem.
Zadzwoń do nas teraz!