+48 61 222 49 12 +48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl kredyty@multirisk.pl

Czy ktoś kiedyś próbował zweryfikować odpowiedź na to pytanie? Pytanie, które miałoby sugerować, że ubezpieczenie wykupione przez Internet najbardziej nam się opłaca?

Reklamy porównywarek internetowych emitowane w najlepszym czasie antenowym utrwalają w nas przekonanie, iż oferują najtańsze ubezpieczenia na rynku. Tymczasem wystarczy przesłać taki wydruk z porównywarki do nas, żebyśmy w ciągu kilku minut skonfrontowali go z rzeczywistością. Okaże się wtedy, że w większości przypadków można poprawić taką ofertę w ten czy inny sposób.

Jednak czy cena to jest wszystko czym powinniśmy się kierować w wyborze oferty?

Czy porównywarka internetowa rzeczywiście dopasuje zakres ubezpieczenia do naszych potrzeb? Czy umożliwi nam rozszerzenie zakresu ubezpieczenia w trakcie trwania umowy? Czy w przypadku szkody udzieli nam wskazówek w jaki sposób zgłosić szkodę zgodnie z zapisami OWU, tak aby nie narazić się na ograniczenie lub odmowę wypłaty odszkodowania ? Czy w przypadku odmowy wyjaśni nam zawiłości paragrafów przesłanych przez towarzystwo w uzasadnieniu? Czy przypomni nam o kończącej się polisie?

Wszyscy, którzy mieli okazję skorzystać z porównywarek internetowych znają odpowiedzi na te pytania, a pozostali zapewne się domyślają.

To są usługi dodatkowe, które jako profesjonalni pośrednicy, bezpłatnie oferujemy we współpracy z naszymi Klientami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Suchym Lesie, do przesłania maila lub kontaktu telefonicznego.

Sprawdź nas! Prawdopodobnie przebijemy, każdą porównywarkę internetową 🙂

Zadzwoń do nas teraz!