+48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl

Ubezpieczenie NNW (ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków) to ubezpieczenie osobowe, które przede wszystkim chroni właściciela polisy przed negatywnymi skutkami odniesionego uszczerbku na zdrowiu oraz jego rodzinę, w przypadku jego śmierci. Prawo do wypłaty świadczenia powstaje wtedy, gdy dana osoba ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi, niosącemu określone skutki.

Ubezpieczenia NNW mogą występować w różnej formie. Możesz wybrać osobną, niezależną polisę lub zdecydować się na szerszy pakiet, który będzie oferował większy zakres oddziaływania. Ta druga opcja często pojawia się w przypadku ubezpieczeń szkolnych, komunikacyjnych, turystycznych, czy grupowych na życie. Możesz również włączyć ochronę przed nieszczęśliwymi wypadkami do ubezpieczenia mieszkaniowego. Zaletą jest to, że często w przypadkach łączenia polis ostateczna składka jest mniejsza niż w sytuacji niezależnego wykupywania każdego ubezpieczenia.

Sposób ustalania zadośćuczynienia jest bardzo prosty. Za 1% odniesionego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony otrzymuje prawo do takiego samego procentu kwoty ubezpieczenia. W związku z tym cały proces wymaga dokładnej oceny lekarzy oraz specjalistów pracujących w firmach ubezpieczeniowych. Dodatkowo w zakres ubezpieczenia można włączyć ryzyko poniesienia kosztów związanych z rehabilitacją po wypadku lub dodatkowych opłat na leczenie.

Dlaczego warto kupić NNW?

  • Ubezpieczenie może objąć swoim oddziaływaniem szkody powstałe poza granicami kraju.
  • Składka jest bardzo korzystna, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysokość ewentualnych świadczeń.
  • Zakres ubezpieczenia jest w miarę szeroki i może objąć np. sprawcę wypadku drogowego, kierującego samochodem lub innym pojazdem, dla którego wymagane jest ubezpieczenie OC. Świadczenie jest wypłacane nawet wtedy, gdy dana osoba otrzymuje dodatkowe środki z puli ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.
  • Suma ubezpieczenia nie jest określona z góry, masz na nią całkowity wpływ.
  • Możesz bez problemu ubezpieczyć się w kilku różnych firmach, a w przypadku zaistnienia nieszczęśliwego wypadku niosącego konsekwencje dla życia lub zdrowia, pieniądze będą wypłacone niezależnie ze wszystkich źródeł.
ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków
nnw

Ubezpieczenie NNW dla studentów

Wyjazd na studia jest bardzo ważnym krokiem w życiu każdej osoby, która się na to decyduje. Sytuacja zmienia się wówczas o 180 stopni i pojawia się potrzeba dużej samodzielności w podejmowanych działaniach. To wiąże się również z koniecznością większej odpowiedzialności ze strony młodego absolwenta szkoły średniej. Ubezpieczenie NNW dla studentów umożliwia zabezpieczenie się na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń w nowym środowisku. Ewentualne odszkodowanie może okazać się bardzo przydatne w przypadku odniesienia uszczerbku na zdrowiu, zwłaszcza kiedy uniemożliwia on dodatkową pracę, na którą decyduje się coraz więcej osób (nawet na studiach dziennych).

Standardowa opcja tego ubezpieczenia chroni studenta przez całą dobę, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Ubezpieczenie można ograniczyć do pobytu na uczelni, w drodze do niej, jak i o powrót. Ochronę można również rozszerzyć np. o zdarzenia powstałe podczas uprawiania sportów, także tych wyczynowych.

Ubezpieczenie NNW dziecka

Sprawując opiekę nad dzieckiem, nie możesz, naturalnie, uchronić go przed wszelkimi możliwymi zdarzeniami losowymi. Drobne wypadki są częścią życia i warto zadbać o prawo do różnego rodzaju świadczeń w przypadku pojawienia się uszczerbku na zdrowiu. Zwłaszcza że może wówczas zaistnieć potrzeba prywatnej wizyty u lekarza lub przeprowadzenia dodatkowych badań, które związane są nierzadko z dużymi kosztami. Pieniądze z ubezpieczenia pozwolą pokryć wydatki, co wpłynie pozytywnie na domowy budżet.

Ubezpieczenie NNW dziecka umożliwia również skorzystanie z usługi assistance, która doskonale przydaje się w przypadku konieczności wizyty lekarza w domu, transportu medycznego, rehabilitacji.

Ubezpieczenie NNW indywidualne

Udało ci się zadbać o Twoich najbliższych? Bardzo dobrze, teraz możesz spokojnie pomyśleć o sobie. Istnieją różne typy mniej lub bardziej potrzebnych ubezpieczeń, ale NNW indywidualne to rzecz, która może ochronić Ciebie lub Twoją rodzinę przed ogromnymi problemami związanymi z następstwami wypadku. Uprawiasz sport? Postaw na ubezpieczenia NNW dla sportowców. Żmudna i kosztowna rehabilitacja, dodatkowe koszty leczenia oraz brak możliwości pracy, a tym samym, zarabiania pieniędzy – to realne groźby związane z nieszczęśliwymi zdarzeniami. Jeżeli chcesz się przed nimi zabezpieczyć, to NNW sprawdzi się doskonale.

Korzystny zakres i cena ubezpieczeń NNW

Czy da się połączyć niskie koszty i dobrą jakość usługi? Z naszą pomocą znajdziesz najlepsze oferty na rynku, na które dodatkowo nałożone są wyjątkowe zniżki dla naszych Klientów. Współpracujemy z 26 towarzystwami ubezpieczeniowymi, a wszystko po to, by przedstawić Tobie najbardziej atrakcyjne propozycje. Sprawimy, że cena ubezpieczenia NNW będzie bardzo dobra, a zakres ochrony spełni Twoje oczekiwania. Teraz wszystko zależy od Ciebie – zadzwoń do nas, a my powiemy, co możemy dla Ciebie zrobić. Możemy również spotkać się w naszych biurach: Poznań lub Suchy Las. Zapraszamy!

Zadzwoń do nas teraz!