+48 61 222 49 12 +48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl kredyty@multirisk.pl

Wyjazdy zagraniczne niejednokrotnie związane są z chęcią spędzenia wyjątkowego czasu wypoczynku. By był on w pełni satysfakcjonującym okresem relaksu, dobrym pomysłem jest zabezpieczenie się w postaci wykupienia ubezpieczenia turystycznego online. Rozwiązanie to staje się coraz popularniejsze z uwagi na swoją szeroką dostępność, mnogość wariantów oraz możliwość zdalnego załatwienia wszelkich niezbędnych formalności.

Ubezpieczenie turystyczne online – czym są?

Ubezpieczenia turystyczne online są innowacyjnym rozwiązaniem dla wszystkich klientów, którzy w najbliższej przyszłości planują wyjazd. Przy pomocy platformy internetowej każdy podróżny ma możliwość znalezienia interesujących go opcji, manipulacji datami wyjazdu, przejrzenia pakietów i dowolnego ich rozszerzania względem swoich indywidualnych potrzeb. Każdy wyjeżdżający może porównać najlepsze ubezpieczenia turystyczne, dzięki czemu zyska pewność, co do wydanych na ubezpieczenie środków. Ceny polis uzależnione są od kraju, do którego wybiera się dana osoba, ilości dni, które planuje tam spędzić oraz aktywności, których planuje się podejmować.

Ogromnym atutem wykorzystywania ubezpieczeń turystycznych online jest możliwość wykonywania tego w domowym zaciszu. Podjęcie decyzji będzie przebiegało wyjątkowo spokojnie, nie generują niepotrzebnego stresu przez wyjazdem. Polisy mogą obejmować podróże jednorazowe lub wielokrotne. Ubezpieczenie turystyczne online może zostać wykupione dla siebie, dla innych osób, członków rodziny oraz całych grup wycieczkowych. Kalkulator, znajdujący się na każdej platformie, jest w stanie natychmiast pokazać klientowi odpowiednie warianty i finalną kwotę pieniężną.

Ubezpieczenie turystyczne w Polsce – bezpieczne auto

Polska to zdecydowanie szeroki wachlarz możliwości wyjazdów, zarówno dla miłośników morza, jezior, jak i gór. Najczęściej wybieramy się tam za pośrednictwem auta. Z tego względu niezbędne staje się ubezpieczenie turystyczne samochodu. Nasze auta z powodzeniem mogą zostać otoczone opieką w wyniku wystąpienia nagłych problemów na drodze.

Ubezpieczenie turystyczne Ukraina – dzikie rejony Karpat

Każdemu, kto jest miłośnikiem górskich wędrówek zdecydowanie poleca się zaopatrzenie w ubezpieczenie turystyczne Ukraina od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW). Turysta, który staje się jego posiadaczem, jest zabezpieczony w sytuacjach, gdy dotyka go trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku wypadku oraz śmierć w jego konsekwencji. Dobrym rozwiązaniem jest również zaopatrzenie się w polisę od odpowiedzialności cywilnej. Ten wariant gwarantuje ubezpieczenie w sytuacjach odpowiedzialności z tytułu szkody osobowej, materialnej oraz udziału własnego przy dokonaniu szkody.

Ubezpieczenie turystyczne Słowacja – wyjazdy wakacyjne

Zalecanym jest, by ubezpieczenie turystyczne Słowacja obejmowało zabezpieczenie bagażu podróżnego. Dzięki temu rozwiązaniu każdy turysta może czuć się wyjątkowo spokojnie, jeśli na swój wyjazd zabiera cenne sprzęty elektroniczne, wartościowe akcesoria sportowe, a nawet przedmioty służbowe. Taką polisę warto rozszerzyć również o ewentualne, nieopatrznie pozostawione mienie.

Jeżeli czas spędzony na Słowacji ma zostać przeznaczony na urlop, z powodzeniem do ubezpieczenia turystycznego w Europie można dodać klauzulę alkoholową. To rozwiązanie sprawia, że stan upojenia alkoholowego nie wpływa na anulację polisy od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) oraz umożliwia sprawne objęcie leczeniem.

Ubezpieczenie turystyczne Chorwacja – aktywności sportowe

Chorwacja oferuje cały wachlarz wspaniałych możliwości uprawiania sportów wodnych. Z powodzeniem można wypożyczyć skutery wodne, łodzie, rowerki, kajaki oraz wynająć instruktora nurkowania i sportów ekstremalnych. Każdy podróżny wobec tego powinien wybrać ubezpieczenie turystyczne Chorwacja z wariantem polisy dodatkowej od sportów wysokiego ryzyka. Dzięki temu wakacyjne szaleństwo nie będzie obarczone ryzykiem, a stanie się genialną, ekscytującą przygodą.

Ubezpieczenie turystyczne USA – kwestie zdrowotne

Opieka medyczna w Stanach Zjednoczonych jest jedną z najdroższych na świecie. Każdy podróżny powinien mieć to na względzie i stosowanie zabezpieczyć się przed wyjazdem, by nie zostać obciążony niebagatelną sumą w wyniku nieprzewidzianego zdarzenia losowego. W związku ze znaczną odległością od ojczyzny w okolicznościach podróży do Stanów Zjednoczonych zdecydowanie polecane jest wykupienie opcji All Inclusive, która gwarantuje pełną opiekę nad potrzebami osoby, korzystającej z ubezpieczenia turystycznego online.

Ubezpieczenie turystyczne USA może zawierać w sobie odpowiednie zapisy, dotyczące otoczenia opieką klienta, który w wyniku zaistniałej sytuacji potrzebuje:

 • transportu między placówkami medycznymi,
 • ratownictwa,
 • repatriacji,
 • leczenia stomatologicznego,
 • wsparcia w leczeniu chorób przewlekłych,
 • przedłużenia pobytu,
 • dowiezienia do konkretnego punktu na terenie Polski,
 • zorganizowania pobytu osoby wezwanej do pomocy poszkodowanemu,
 • zorganizowania pobytu dla osoby, która ma zająć się towarzyszącym małoletnim,
 • kwarantanny,
 • tłumacza,
 • pomocy prawnej,
 • pomocy dla zwierzęcia.
Zadzwoń do nas teraz!