+48 61 222 49 12 +48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl kredyty@multirisk.pl

Gothaer prowadzi swoją działalność w Polsce już od wielu lat, a przez ten czas udało się zyskać firmie duże grono zadowolonych klientów. Wyróżnia się przede wszystkim bardzo szeroką ofertą i ciekawymi opcjami wchodzącymi w skład proponowanych polis. Oferujemy ubezpieczenia Gothaer w Poznaniu i okolicach, ale nie zapominamy o osobach w pozostałych zakątkach Polski. W Multirisk wszystkie sprawy możemy załatwić telefonicznie oraz listownie. Sprawdź naszą ofertę i porównaj propozycje aż 26 towarzystw ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenia samochodu

Ubezpieczenia samochodowe to standard wśród firm ubezpieczeniowych, dlatego nie dziwi ich obecność w ofercie naszego biura Gothaer Suchy Las. To, co wyróżnia Gothaer spośród konkurencji, jest ich bardzo szeroki zakres oraz szereg dodatkowych udogodnień. Jest to m.in.:

 • obowiązkowe OC,
 • ubezpieczenie autocasco,
 • opcja assistance, która sprawdza się w przypadku wystąpienia awarii lub innych nieprzewidzianych zdarzeń na trasie,
 • ubezpieczenie szyb w pojeździe,
 • ubezpieczenie bagażu oraz wyposażenia,
 • NNW dla kierowców i pasażerów,
 • OC dla właścicieli samochodów w ruchu zagranicznym (tzw. Zielona Karta) oraz specjalne ubezpieczenie graniczne,
 • ubezpieczenie związane z organizację leczenia po ewentualnym wypadku.

Jak widać, dostępnych opcji jest naprawdę dużo, a możliwości konfiguracji niemal nieograniczone. W zależności od potrzeb można wybrać szerszą ofertę, obejmującą swoim oddziaływaniem dodatkowe obszary. Współpracując z Gothaer Poznań, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo przystępne warunki. Ważne, aby zabezpieczyć się przed wszystkimi najpoważniejszymi ryzykami, związanymi z podróżowaniem samochodem. 

Ubezpieczenia osobowe

W tej grupie główną propozycją jest ubezpieczenie od następstw niebezpiecznych wypadków (NNW). Dotyczy to zarówno standardowo osób dorosłych, jak i dzieci, młodzieży oraz personelu w placówkach oświatowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Ty i Twoje dzieci będziecie zabezpieczeni od skutków ewentualnych zdarzeń losowych w każdym miejscu. Osobnym produktem jest polisa umożliwiająca pomoc w leczeniu i rehabilitacji w następstwie nieszczęśliwego wypadku. Często koszty takich działań są naprawdę duże, a pieniądze z ubezpieczenia mogą pomóc poradzić sobie z problemem i dojść szybko do pełni zdrowia.

Ubezpieczenia rolne

W naszej placówce oferującej ubezpieczenia Gothaer w Poznaniu, Suchym Lesie i okolicach (a także korespondencyjnie, na terenie całego kraju) dostępny jest również szeroki zakres ubezpieczeń rolnych. W ich skład wchodzi zarówno obowiązkowe OC oraz ubezpieczenie budynków, które są częścią prowadzonego gospodarstwa, jak i dodatkowe, dobrowolne polisy. Zapewniają one bardzo szeroki zakres ochrony, który obejmuje m.in. ubezpieczenie dobytku, mienia czy maszyn rolniczych.

Oferta dla przedsiębiorców w Gothaer Poznań

W tym przypadku za pośrednictwem naszej placówki Gothaer Suchy Las masz dostęp do szerokiej palety ubezpieczeń zarówno dla mniejszych firm, jak i korporacji. Są to ubezpieczenia:

 • wypadkowe,
 • komunikacyjne,
 • OC,
 • majątkowe,
 • transportowe,
 • dla firm z sektora energii odnawialnej,
 • techniczne,
 • finansowe,
 • turystyczne.

Pozostałe ubezpieczenia Gothaer – Poznań i nie tylko

Jako przedstawiciele firmy Gothaer w Poznaniu, mamy do zaoferowania atrakcyjne pakiety ubezpieczeń domu i mieszkania. Można również zdecydować się na ochronę jednostek pływających, a także instalacji wchodzących w skład systemów energii odnawialnych. Osobną grupą są natomiast ubezpieczenia turystyczne. Zabezpieczają one przed wypadkiem czy innym rodzajem szkody powstałej w czasie podróży (w obcym kraju), ale umożliwiają również ochronę cudzoziemców przebywających na terenie Polski. Do tego dochodzi m.in. ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.

Oferta Multirisk

W Multirisk dbamy o to, by do każdego klienta podchodzić indywidualnie. Oznacza to, że konsultujemy z Tobą wszystkie istotne kwestie, dobieramy spersonalizowany pakiet ubezpieczeń, a także doradzamy wybór poszczególnych opcji, na bazie rozpoznania sytuacji osobistej lub branży, w której działa firma. Zadzwoń do nas lub napisz poprzez formularz kontaktowy. Sporządzimy ofertę i porównamy ją z innymi firmami działającymi w branży ubezpieczeniowej. Wszystko po to, by ostateczna propozycja była w pełni satysfakcjonująca.

Zadzwoń do nas teraz!