+48 61 222 49 12 +48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl kredyty@multirisk.pl

Generali to jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, od lat pojawiające się na czele rankingów popularności. Co je wyróżnia spośród innych? Szeroka oferta i dobra współpraca z klientami. W Multirisk dbamy o to, by przedstawiać oferty największych graczy na rynku, dlatego dajemy możliwość zakupu polisy Generali w Poznaniu i okolicach, ale także na odległość, w pozostałych częściach Polski. Zadzwoń do nas lub przyjedź do siedziby w podpoznańskim Suchym Lesie. 

Ubezpieczenia Generali Poznań

W Multirisk mamy dostęp do ofert 26 towarzystw ubezpieczeniowych. Mieści się w tym pełna gama propozycji od Generali. Przedstawiamy pełną ofertę, która dostępna jest u samego ubezpieczyciela, a do tego umożliwiamy porównanie jej z pozostałymi propozycjami na rynku.

  • Posiadamy ofertę skierowaną zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. 
  • Prezentujemy bardzo zróżnicowane propozycje, z szerokiego wachlarza dostępnych na rynku opcji. Dostępne są ubezpieczenia samochodowe, na dom, na życie, podróż, ubezpieczenia majątkowe, finansowe i wiele innych.
  • Nasze biuro znajduje się w Suchym Lesie pod Poznaniem.

Ubezpieczenia na samochód

Jeden z podstawowych rodzajów ubezpieczeń, głównie ze względu na obowiązek wykupu polisy OC w Polsce. Odpowiedzialność cywilna to jednak tylko jeden z wielu typów produktów ubezpieczeniowych, które oferuje nasz agent oddziału Generali Suchy Las. Możesz zdecydować się również na bardzo atrakcyjne AC lub assistance, które przydaje się w czasie niespodziewanych zdarzeń na drodze. Co ważne, wszystkie polisy występują również w przystępnych pakietach, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb kierowców. Generali oferuje również specjalne ubezpieczenie szyb samochodowych oraz NNW kierowcy i pojazdu, a także ochrona rzeczy osobistych znajdujących się w aucie.

Ubezpieczenia domu i mieszkania

W ramach tego pakietu ubezpieczeń można uchronić się przed skutkami wszelkich szkód powstałych w domu oraz mieszkaniu, włączając w to katastrofy budowlane, przepięcia, akty wandalizmu czy nawet zaniedbanie ze strony domowników (jak np. pozostawienie włączonego żelazka). Możliwe jest również ubezpieczenie domu w budowie, co znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa podczas tak dużego przedsięwzięcia. W domu czy mieszkaniu może dojść do wielu drobnych lub większych nieprzewidzianych zdarzeń, których skutki znacznie obciążają portfel. Ubezpieczenie w naturalny sposób chroni przed koniecznością ogromnych wydatków ponoszonych na przywrócenie lokum do poprzedniego stanu.

Ubezpieczenia życia i zdrowia 

Ubezpieczenia na życie są jednymi z najczęściej wybieranych produktów w tym obszarze, a wszystko dzięki temu, że zapewniają duży spokój i bezpieczeństwo dla osoby ubezpieczonej lub jej rodziny. W sytuacji, w której nastąpi wypadek powodujący znaczny uszczerbek na zdrowiu, pieniądze z polisy mogą pomóc w leczeniu oraz rehabilitacji lub zadośćuczynić straty spowodowane brakiem możliwości podjęcia pracy zarobkowej. W przypadku cięższych szkód, na znaczną pomoc może liczyć rodzina poszkodowanego. Często zdarza się, że dana osoba jest jedynym żywicielem rodziny, a więc wypadek znacząco oddziałuje na sytuację wszystkich domowników. Warto więc pomyśleć o jakiejś formie zabezpieczenia. Nasza oferta ubezpieczeń Generali w Poznaniu i okolicach obejmuje kompleksowy zestaw najbardziej potrzebnych opcji z zakresu polisy na życie i zdrowie.

Zadbaj o swoją przyszłość z Multirisk

W ramach współpracy z Generali Poznań oferujemy bogaty zestaw produktów ubezpieczeniowych pozwalających kompleksowo zadbać o swoją przyszłość. Są to przede wszystkim fundusze oszczędnościowe i kapitałowe. Dzięki nim możesz pomnożyć swoje zapasy finansowe, a tym samym pozwolić sobie na komfortowe życie w dłuższej perspektywie. 

Multirisk – Generali Poznań 

  • Cały proces załatwiamy bardzo sprawnie, po to by nasi Klienci byli w pełni zadowoleni.
  • Umożliwiamy porównanie ofert Generali z pozostałymi 25 towarzystwami ubezpieczeniowymi.
  • Działamy zarówno na miejscu (nasze biuro Generali Suchy Las), jak i na odległość. Wszystkie kwestie formalne można bez problemu załatwić wysyłkowo.
  • Oferujemy przystępne pakiety ubezpieczeń, które mogą być skonfigurowane pod konkretne potrzeby.
  • Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi pozwala uzyskać konkurencyjne ceny, nieraz z dodatkowymi zniżkami, specjalnie dla naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą dostępna na stronie internetowej lub do odwiedzin naszego biura w Suchym Lesie. Wszystkich niezbędnych informacji możemy również udzielić telefonicznie lub mailowo. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy optymalną strategię i wybierzemy pakiet ubezpieczeń dostosowany do indywidualnych potrzeb. Nasi specjaliści współpracujący z placówkami Generali w Poznaniu, doradzą i przedstawią profesjonalnie przygotowaną propozycję.

Zadzwoń do nas teraz!