+48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl
oc w życiu prywatnym dla osobyKoloryzowana sytuacja – żona dowiaduje się, ile naprawdę mąż wydał pieniędzy na nowy samochód. Awantura na pół osiedla – mąż stoi pod balkonem i krzyczy “mon chéri! Przepraszam! Była promocja! Ja musiałem!?” Do żony argumenty nie trafiają – krew wikingów bierze górę i w ruch idzie stara dobra przemoc domowa. Żona rzuca w męża talerzami – pech chciał, że jeden z talerzy trafił w zaparkowany nieopodal samochód sąsiada. Mąż przeciera spocone czoło i mówi “Uff, na szczęście mamy OC w życiu prywatnym”. Wszyscy się cieszą jak na reklamie herbaty OC w życiu prywatnym ? po co to komu?

Pewnie zauważyłeś, że w swojej polisie na mieszkanie / dom masz doczepione OC w życiu prywatnym na jakieś większe sumy. Czym jest te OC i czy jest w ogóle potrzebne?

Zacznijmy od tego, iż koszt tego dodatku jest niewielki – zwykle kilkadziesiąt złotych za *set tysięcy złotych sumy ubezpieczenia. Na niewielkie sumy dorzucany jest do polisy za “grosze”.

Kiedy można z tego skorzystać? Najczęściej przyda się przy zalaniu sąsiada – ot pękło coś u nas, woda ochoczo zrobiła nam z łazienki basen a sąsiadowi na dole zafundowaliśmy zalanie sufitu i pozostałych kosztowności. Uszkodzenia w naszym mieszkaniu naprawimy z własnej polisy na mieszkanie – uszkodzenia w mieszkaniu sąsiada naprawimy z polisy OC w życiu prywatnym doczepionego do naszej polisy.

Kiedy się może jeszcze przydać? Przypadków można mnożyć ale jeżeli nasza polisa działa również poza naszą nieruchomością, to może się przydać jak spowodujemy szkodę jadąc na rowerze (np. zarysujemy samochód, spowodujemy kolizję z naszej winy) lub nasze dzieci postanowią porzucać kamieniami w samochody (przecież to taka świetna zabawa OC w życiu prywatnym ? po co to komu? ). Produkt ten posiada możliwość rozszerzania o dodatkowe klauzule więc można zaszaleć w zależności od potrzeb.

Produkt ten postrzegamy jako coś, co powinien mieć każdy – jednym słowem POLECAMY!

Zadzwoń do nas teraz!