+48 61 222 49 12 +48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl kredyty@multirisk.pl

Towarzystwo ubezpieczeniowe Allianz jest ogromnym przedsiębiorstwem, które obsługuje miliony klientów w 70 krajach na całym świecie. Również w Polsce posiada stosunkowo duże grono odbiorców. Z tego powodu dajemy sposobność skorzystania z usług firmy z uwzględnieniem naszego pośrednictwa. Przedstawiamy kompleksową ofertę i umożliwiamy indywidualny wybór w odniesieniu do poszczególnych opcji zawartych w polisie. Mając w swoim składzie agentów Allianz z Poznania, zapewniamy atrakcyjne warunki i wsparcie na każdym etapie współpracy.


Likwidacja szkód – Allianz Poznań

Swoją działalność prowadzimy głównie na terenie Poznania i okolic. Wszystkie osoby, które mieszkają w pobliżu, zapraszamy do naszego biura Allianz w Suchym Lesie. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do działania lokalnego. Z usług Multirisk można skorzystać na terenie całego kraju, a wszystko dzięki temu, że stwarzamy możliwość załatwienia sprawy na odległość. Wystarczy do nas zadzwonić lub skontaktować się mailowo czy przez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. Wszelkie kwestie negocjacyjne ustalane są drogą elektroniczną, a następnie umowa zostaje wysłana do Klienta. Dzięki temu można zapewnić sobie całkowite ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach bez wychodzenia z domu i odwiedzania placówki Allianz Poznań.  

Ubezpieczenie samochodu w Allianz

Multirisk oferuje kompleksowy zestaw polis z zakresu ubezpieczeń samochodowych. Oczywiście podstawę stanowi tutaj ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC), które posiadać musi każdy samochód. Warto jednak wiedzieć, że ceny w poszczególnych placówkach mogą znacząco się od siebie różnić, nawet w przypadku, gdy oferta zapewnia dokładnie taki sam zakres ochrony. Korzystając z usług multiagencji, można znacznie zoptymalizować wydatki na ten cel.

Osobom, które potrzebują dodatkowych opcji, zapewniamy możliwość szerokiego pakietu ubezpieczeń AC, które zabezpieczają przed całym spektrum zdarzeń losowych. Wśród nich znajduje się zarówno kradzież, celowe zniszczenie, jak i oddziaływanie czynników zewnętrznych, niezależnych od człowieka. Jeżeli potrzebna jest również pomoc w przypadku ewentualnych awarii, warto wybrać opcję assistance. Powyższe ubezpieczenia można nabyć w jednym pakiecie, otrzymując zniżkę, która przewyższa większość ofert rynkowych. Wszystko dzięki naszej współpracy z oddziałem Allianz Poznań.  

Dom i mieszkanie – ubezpieczenie w Allianz

Bardzo chętnie wybieranym produktem w naszej placówce Allianz Suchy Las, ale także w sprzedaży ogólnopolskiej jest ubezpieczenie na dom i mieszkanie. W zależności od wyboru zakresu oddziaływania polisy, uwzględnione są takie ryzyka, jak powódź, pożar oraz pozostałe niespodziewane zdarzenia losowe, do tego można zapewnić sobie ochronę przed zalaniem lub stłuczeniem elementów wyposażenia domu. Najbardziej zaawansowane opcje pozwalają na niwelowanie skutków kradzieży, zdewastowania mienia czy uszkodzeń spowodowanych awarią instalacji elektrycznej.

Przedstawiamy naszym Klientom pełne spektrum możliwych do wyboru opcji. Wszystko zależy od indywidualnych wymagań i preferencji. Nasi agenci Allianz z Poznania zapewniają wsparcie merytoryczne i pozwalają dobrać pakiety pasujące idealnie do każdego Klienta. Ubezpieczenie domu to bardzo rozsądne rozwiązanie, ponieważ skutki wystąpienia niektórych zdarzeń losowych mogą zaważyć na dalszym życiu. Warto wziąć to pod uwagę, decydując się na zakup polisy.

Ubezpieczenie życia w Allianz Poznań

Wybierając nasze usługi, można pozwolić sobie na bardzo atrakcyjną opcję zakupu ubezpieczenia na życie. Pozwala ono zabezpieczyć swoją rodzinę przed skutkami wypadku, pogorszenia zdrowia lub śmierci ubezpieczonego. Takie zdarzenie, oprócz tego, że stanowi ogromny cios dla bliskich, może znacząco wpłynąć na ich bezpieczeństwo. Nawet jeżeli osoba taka nie okazuje się jedynym żywicielem rodziny, to brak tak ważnego ogniwa rodzinnego wpływa na wszystkich domowników. Zabezpieczenie ich przy wykorzystaniu ubezpieczenia na życie może choć trochę ułatwić im wyjście z niewątpliwie trudnej sytuacji.

Bezpieczna podróż z Allianz

Dla wszystkich osób wybierających się na wyjazd wypoczynkowy, przeznaczone jest specjalne ubezpieczenie podróży. Umożliwia ono przede wszystkim zwrot kosztów leczenia, wypłacenie odszkodowania i pomoc assistance, jeżeli ubezpieczony ulegnie wypadkowi w kraju lub za granicą. Takie wsparcie może okazać się bardzo przydatne, nie tylko z punktu widzenia finansowego. Wsparcie specjalisty w rozwiązywaniu sporów za granicą może okazać się naprawdę nieocenione. Prezentując ofertę ubezpieczeń Allianz w Poznaniu i okolicach, staramy się dostosować ją do potrzeb naszych Klientów. Ubezpieczenia podróży są bardzo chętnie wybieraną opcją przez urlopowiczów, ze względu na duże zabezpieczenie przy relatywnie niskich kosztach.

Agencja Multirisk – Dlaczego warto nam zaufać?

  • Współpracujemy z 26 towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu łatwo porównasz ofertę Allianz z innymi opcjami na rynku.
  • Nasz zespół tworzą pasjonaci i specjaliści w swojej branży. Współpracujemy z agentami Allianz Poznań, którzy znają pełną ofertę i chętnie doradzają w wyborze poszczególnych rozwiązań.
  • Jesteśmy elastyczni, jeżeli chodzi o tryb współpracy. Możesz pojawić się osobiście w naszym biurze w Suchym Lesie, ale nie ma żadnych problemów, abyśmy wszystkie formalności załatwili na odległość.
  • Przedstawiamy indywidualną ofertę przygotowaną z uwzględnieniem potrzeb i wymagań Klientów.
  • Z racji tego, że jesteśmy znaczącym graczem na rynku ubezpieczeń i współpracujemy z wieloma towarzystwami, zapewniamy bardzo atrakcyjne, niepowtarzalne ceny. Możesz liczyć na wyjątkowe zniżki, dostępne tylko u nas.

Ubezpieczenia Allianz – Poznań i okolice

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą ubezpieczeń Allianz z Poznania (ale oczywiście nie tylko) zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Wystarczy telefon lub wiadomość wysłana przez formularz kontaktowy, abyśmy wspólnie uzgodnili strategię dogodną i korzystną dla obydwu stron.

Zadzwoń do nas teraz!