+48 61 222 49 12 +48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl kredyty@multirisk.pl

AXA to firma ubezpieczeniowa znana przede wszystkim ze swoich produktów skierowanych do kierowców i właścicieli aut. Oferuje jednak dużo większy zakres pomocy. Korzystając z naszych usług, jako firmy oferującej ubezpieczenia AXA w Poznaniu i okolicach, możesz korzystać z pełnego spektrum możliwości. Dodatkowo nie musisz odwiedzać naszej siedziby w Suchym Lesie – wszystkie sprawy możemy bez problemu załatwić na odległość. Dzięki temu obsługujemy coraz większą liczbę Klientów z całej Polski. Załatwiamy wszystkie formalności, a umowa zostaje wysłana pocztą. Wszystko po to, aby maksymalnie zwiększyć wygodę i możliwości współpracy.


Oferta Multirisk – AXA

Reprezentujemy 26 towarzystw ubezpieczeniowych, wśród których znajdują się wszystkie najpopularniejsze i najchętniej wybierane firmy. Pełnimy również rolę agentów oddziału AXA dla Poznania i okolic. Zapewniamy błyskawiczną możliwość porównania wszystkich propozycji ze sobą. Wszystko po to, aby Klient dostał produkt, który spełni wszystkie jego wymagania. Jaka jest nasza oferta?

Ubezpieczenia AXA dla osób prywatnych:

  • samochodowe,
  • domu i mieszkania,
  • na życie,
  • podróżne.

Ubezpieczenia AXA firmowe:

  • samochodowe dla floty
  • majątku, OC i zysku firmy,
  • transportu towarów,
  • życia i zdrowia dla pracowników.

Ubezpieczenie samochodu – AXA direct Poznań

Ubezpieczenie samochodu to jeden z najpopularniejszych produktów tej branży. Powód jest prosty – OC musi posiadać każdy właściciel auta. Towarzystwa ubezpieczeniowe kuszą Klientów atrakcyjnymi zniżkami oraz stale poszerzającymi się pakietami usług. W Multirisk wiemy, jak ważne jest posiadanie dobrego ubezpieczenia, które sprawdzi się w nieprzewidzianych sytuacjach. Oferujemy zarówno podstawową polisę dotyczącą odpowiedzialności cywilnej, jak i atrakcyjne pakiety AC i assistance. Dzięki współpracy z agentami AXA Poznań możemy zapewnić niskie i bardzo korzystne składki, przy zachowaniu wysokiej jakości i zadowalającego zakresu ochrony.

Ubezpieczenie na życie w AXA

Oferujemy bardzo atrakcyjne pakiety ubezpieczenia na życie w AXA. Dzięki takiej polisie można całkowicie zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę na wypadek zdarzeń losowych związanych z uszkodzeniami ciała. Uniemożliwiają one często normalne funkcjonowanie lub pracę, a mogą nawet doprowadzić do śmierci. Środki z ubezpieczenia mogą pomóc bliskim stanąć na nogi po wszelkich takich zajściach. Przyjdź do naszej placówki AXA w Suchym Lesie albo skontaktuj się telefonicznie lub mailowo, a dobierzemy ofertę dostosowaną do wszystkich Twoich wymagań.

Korzystne ubezpieczenia domu i mieszkania

Nasi Klienci coraz chętniej korzystają z ubezpieczeń nieruchomości. Własny dom lub mieszkanie to duża wygoda, ale też odpowiedzialność. W przypadku wystąpienia katastrof naturalnych lub zdarzeń losowych często koszty przywrócenia miejsca do życia do stanu pierwotnego przewyższają możliwości właścicieli. Ubezpieczenia domu i mieszkania jest bardzo łatwe i przyjemne – nasz agent oddziału AXA Poznań doradza w wyborze najlepszej opcji oraz zajmuje się wszelkimi formalnościami. Z naszą pomocą możesz zabezpieczyć swoją nieruchomość przed pożarem, powodzią, kradzieżą wyposażenia czy zniszczeniem i dewastacją.

Ubezpieczenie majątku firmowego – agent oddziału AXA Poznań

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się ze stosunkowo dużym ryzykiem poniesienia straty. To ryzyko można jednak zmniejszyć, wybierając atrakcyjny pakiet ubezpieczeń. Jako jedna z firm będąca przedstawicielem AXA w Poznaniu i okolicach, zapewniamy preferencyjne warunki współpracy. W tej kategorii znajdują się ubezpieczenia chroniące przed kłopotami technicznymi i awariami pojawiającymi się w procesie produkcyjnym, a także ubezpieczenia mienia czy programy związane z zarządzaniem ryzykiem.

Pozostałe ubezpieczenia w Multirisk – placówka AXA Poznań

Oprócz wyżej wymienionych produktów możemy również zaoferować ubezpieczenia podróży, które świetnie sprawdzają się na wszelkiego rodzaju wyjazdach w Polsce i za granicą. Dzięki nim można liczyć na wypłatę odszkodowania w razie wypadku lub pokrycie kosztów leczenia. Dodatkowo dostępne są usługi assistance, które pomagają poradzić sobie w trudnej sytuacji w innym kraju. Oprócz tego umożliwiamy nabycie ubezpieczeń firmowych, związanych z flotą przedsiębiorstwa, a także ochroną pracowników. Możliwości jest naprawdę mnóstwo, a wszystkie ubezpieczenia dostępne są w bardzo korzystnych pakietach.

Szeroka oferta ubezpieczeń AXA

Współpracując z placówkami AXA Poznań, jesteśmy w stanie przedstawić jedne z najlepszych ofert na rynku. Z racji tego, że posiadamy propozycje aż 26 towarzystw ubezpieczeniowych i coraz większe grono Klientów, mamy szansę negocjować wyjątkowe zniżki specjalnie dla naszych odbiorców.

Klienci bardzo chwalą sobie indywidualne podejście oraz plany ubezpieczeniowe dostosowane do ich wymagań. Najważniejsze jest to, że świadczymy kompleksowe usługi. Umożliwiamy dostęp do wszystkich najpopularniejszych rodzajów polis od znanych towarzystw ubezpieczeniowych. Zapewniamy również błyskawiczne porównanie ofert, dzięki czemu łatwo wybrać najkorzystniejszą opcję. Zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas teraz!