+48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl

Towarzystwo ubezpieczeniowe Warta działa na polskim rynku od niemal 100 lat, przyciągając do siebie duże grono stałych klientów. Dostarcza szeroką ofertę produktów ubezpieczeniowych – od podstawowych i najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych, przez polisy na życie i dom, aż po ubezpieczenia turystyczne. W Multirisk dajemy możliwość wyboru spośród wszystkich propozycji, a jednocześnie porównujemy je z ofertami pozostałych firm z branży. Jakie konkretnie możliwości daje towarzystwo ubezpieczeniowe Warta?


Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie życia i zdrowia daje możliwość kompleksowej ochrony przed skutkami nieszczęśliwych wypadków i pogorszenia się stanu zdrowia. Podstawowa wersja zabezpiecza przed głównymi ryzykami, jakimi są wypadki, choroba, a nawet śmierć. W dwóch pierwszych przypadkach pieniądze z polisy wspomagają leczenie, rehabilitację oraz stanowią swego rodzaju rekompensatę w związku z ewentualnym brakiem możliwości podjęcia pracy zarobkowej (a tym samym niemożnością zarabiania dodatkowych środków). W sytuacji śmierci osoby posiadającej polisę cała kwota zasila budżet rodziny i pomaga jej członkom stanąć na nogi po tragicznym zdarzeniu. Zakup polisy na życie to przede wszystkim dbanie o swoich bliskich. 

Ubezpieczenie samochodu

Warta najbardziej znana jest ze swoich ubezpieczeń komunikacyjnych. Ze względu na obowiązkowy charakter OC, stanowią one bardzo ważny obszar działalności każdego towarzystwa, które ma je w swojej ofercie. W Multirisk zajmujemy się dostarczaniem następujących produktów:

  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej – z możliwością zgłaszania szkody bezpośrednio do swojego ubezpieczyciela, bez konieczności pobierania danych kontaktowych do firmy obsługującej sprawcę zdarzenia,
  • autocasco – zabezpieczające przed skutkami zderzenia, kradzieży czy działania czynników losowych,
  • NNW – kompleksowe wsparcie w razie nastąpienia nieszczęśliwego wypadku (o charakterze komunikacyjnym),
  • assistance – pomoc drogowa oraz usługa holowania w przypadku awarii, a także uszkodzenia samochodu,
  • auto szyby – wypłata środków pokrywających koszty naprawy uszkodzonej lub stłuczonej szyby samochodowej,
  • ubezpieczenie aut klasycznych – jest to AC, które obejmuje auta zaklasyfikowane jako klasyki, które powinny być objęte szczególną ochroną.

Polisa na dom i mieszkanie

Podstawowa wersja ubezpieczenia obejmuje mieszkania i domy jednorodzinne, włączając w to domki letniskowe. Zaletą tego pakietu jest przede wszystkim elastyczność w wyborze poszczególnych opcji. Ubezpieczenie mienia obejmuje przede wszystkim zdarzenia losowe (m.in. deszcz, grad, zejście lawiny, przepięcie, trzęsienie ziemi, zalanie czy dewastację) oraz kradzież lub rabunek. Taki zestaw w pełni wystarcza do zapewnienia podstawowej ochrony przed ekstremalnymi sytuacjami. W przypadku większych potrzeb rozwiązanie stanowi pakiet komfort, który działa w oparciu o formułę all risks. Oznacza to, że ochrona dotyczy wszelkich ryzyk, które nie są wskazane w wyłączeniach. Polisa tego rodzaju daje pewność, że w przypadku jakichkolwiek problemów, towarzystwo zajmie się likwidacją ich skutków. 

Do powyższych pakietów dochodzi opcja OC w życiu prywatnym. W tym przypadku ochroną ubezpieczeniową objęte są sytuacje, w których właściciel polisy musi naprawić szkodę osób trzecich spowodowaną w związku z posiadaną nieruchomością, opieką nad dziećmi, uprawianiem sportu w sposób amatorski, korzystaniem z cudzych pomieszczeń (w przypadku wyjazdów turystycznych) oraz opieką nad dziećmi. Zakres można dodatkowo rozszerzyć, wedle upodobań.

Bezpieczeństwo w podróży – oddział Warta ubezpieczenia Poznań

Podróżne, a zwłaszcza te zagraniczne, zawsze wiążą się z ryzykiem odniesienia pewnego uszczerbku na zdrowiu. Oczywiście takie ryzyko występuje również na miejscu, jednak przebywanie w innym kraju może oznaczać znaczne komplikacje w sytuacji, gdy potrzebna jest pomoc lekarza lub hospitalizacja. Główny powód to koszty, a także różne systemy panujące w każdym kraju. Częściowo sytuację tę rozwiązuje Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), jednak dotyczy ona wyłącznie podstawowych usług, a ponadto działa na zasadzie zwrotu poniesionych wydatków.

Warta ubezpieczenia w Poznaniu to oddział, z którym współpracujemy, a dzięki temu możemy zaoferować bardzo atrakcyjne polisy podróżne. Zapewniają one bezpłatny transport dla ich właściciela, profesjonalne ratownictwo w górach oraz w wodzie, a także pomoc tłumacza, w przypadku kłopotów w obcym kraju. Dochodzi do tego również pomoc kierowcy zastępczego, w razie braku możliwości samodzielnego prowadzenia auta. W przypadku spędzania wolnego czasu na wakacjach w Polsce dostępny jest atrakcyjny pakiet NNW, obejmujący wszystkie popularne ryzyka, które mogą przyczynić się do nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczenie Warta – Suchy Las, Poznań i nie tylko
W Multirisk robimy wszystko, by dostarczać kompleksową usługę w atrakcyjnej cenie. Swoje biuro mamy w Suchym Lesie – miejscowości pod Poznaniem, jednak działamy na arenie ogólnopolskiej. Wszystkie rozmowy możemy prowadzić telefonicznie, a ostateczną umowę wysyłamy pocztą. Dzięki temu łatwo porównasz ofertę ubezpieczeń Warta z pozostałymi propozycjami i wybierzesz najkorzystniejszą opcję.

Zadzwoń do nas teraz!