+48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl

Uniqa to firma z długoletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Oferuje swoim klientom polisy prywatne oraz firmowe zarówno w standardowych, jak i rozszerzonych opcjach. Nasi współpracownicy firmy Uniqa w Suchym Lesie zapewniają pełną ofertę tego ubezpieczyciela, z możliwością jej porównania z innymi firmami.


Ubezpieczenia prywatne – Uniqa Poznań

Uniqa posiada szeroką ofertę w odniesieniu do ubezpieczeń na życie. Standardowa opcja przewiduje pomoc w trudnych sytuacjach życiowych, takich jak choroba, wypadek lub śmierć. Obejmuje pomoc medyczną oraz świadczenia dla poszkodowanego lub jego bliskich. Dodatkowe opcje zakładają zabezpieczenie kredytów, a także wsparcie w przypadku konieczności długotrwałej rehabilitacji. Istnieje również specjalna polisa na życie dla dzieci, która chroni je przed negatywnymi skutkami pogorszenia stanu zdrowia lub obrażeń powypadkowych.

Dzięki naszej współpracy z oddziałem Uniqa Poznań możesz kupić również ubezpieczenie komunikacyjne. Podstawą jest oczywiście obowiązkowe OC, ale dostępne jest dodatkowe autocasco oraz pozostałe opcje, na które składa się: 

  • assistance,
  • NNW prowadzącego pojazd oraz pasażerów,
  • pakiet Auto Szyby,
  • zwrot kosztów rehabilitacji w związku ze skutkami wypadku,

Jeżeli potrzebujesz zabezpieczenia swojego domu lub mieszkania, Uniqa ma w swojej ofercie polisę, która chroni przed wszystkimi popularnymi ryzykami. Dostępne są 4 warianty, różniące się zakresem ubezpieczenia – wszystko zależy od tego, czy potrzebna jest podstawowa ochrona, czy formuła all risk, która uwzględnia wszystkie możliwe zdarzenia losowe (oprócz wyłączeń zapisanych w OWU).

Ubezpieczenie to niezwykle ważna rzecz podczas wyjazdów turystycznych lub służbowych. O ile w pierwszym wypadku często zajmuje się tym pracodawca, to wybierając się na urlop, należy pomyśleć o wyborze dopasowanej polisy. Ma to znaczenie w szczególności, gdy w grę wchodzi aktywne spędzanie wolnego czasu na górskich wędrówkach lub w pozostałych miejscach, gdzie istnieje większe ryzyko wystąpienia zdarzenia. Najbardziej przydatne ubezpieczenia podróży okazują się jednak w przypadku zagranicznych wojaży. Systemy zdrowotne różnią się w poszczególnych krajach, a w razie wypadku poszkodowany może być narażony na niewyobrażalnie wręcz wysokie koszty. Ubezpieczenie z wysokim zakresem ochrony rozwiązuje całkowicie tę sprawę, a dodatkowe opcje (takie jak assistance, pomoc tłumacza itp.) ułatwiają radzenie sobie w obcym kraju.

Oferta dla biznesu

W Uniqa Poznań, bez problemu możesz ubezpieczyć swoją firmę. Możliwości jest wiele. Po pierwsze, dostępne są ubezpieczenia na życie, które swoją ochroną obejmują pracowników danego przedsiębiorstwa. Co ważne, dotyczą również ich bliskich, czyli tzw. osób współubezpieczonych. Polisa na auto również dotyczyć może firm – Uniqa oferuje ubezpieczenia flotowe z bezpośrednią likwidacją szkód, a do tego pakiet Truck Assistance dla samochodów dostawczych.

Oferta dla firm uwzględnia naturalnie zabezpieczenie majątku przedsiębiorstwa. Istnieją rozwiązania stworzone specjalnie z myślą o małych i średnich firmach, gdzie można wybrać wszystkie opcje według własnych wymagań. Do tego dochodzi ubezpieczenie budowy oraz montażu, a także ochrona maszyn czy w końcu ubezpieczenia mające na celu poprawę pewności zawieranych kontraktów, co wpływa na płynność finansową oraz wiarygodność firmy. W przypadku większych potrzeb (i wyższego budżetu) dostępne jest kompletne ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, również nietypowych, jak na przykład strajk pracowniczy.

Jeżeli szukasz ubezpieczeń Uniqa w Poznaniu, sprawdź Multirisk. Dlaczego warto?

  • Współpracujemy z aż 26 towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu możemy przedstawić bardzo zróżnicowaną ofertę i porównać ze sobą wszystkie propozycje. 
  • Nasz oddział mieści się w Suchym Lesie, ale działalność prowadzimy na terenie całej Polski. Wszystko dzięki możliwości załatwienia sprawy na odległość. Szczegóły dotyczące polisy uzgadniamy telefonicznie lub poprzez wiadomości e-mail, natomiast umowę wysyłamy pocztą.
  • Ze względu na charakter naszej działalności, negocjujemy bardzo korzystne ceny, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom zniżki, które niełatwo znaleźć w konkurencyjnych ofertach.
  • Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, a nie jedynie pośrednikiem czy brokerem (który tylko przedstawia i porównuje oferty). To sprawia, że możemy na miejscu wystawić polisę. 

Uniqa – Poznań i okolice

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby lub do kontaktu telefonicznego oraz poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Nasi agenci oddziału Uniqa Poznań mają do zaoferowania bardzo atrakcyjne propozycje, które zapewnią wysoką ochronę ubezpieczeniową za niewielkie pieniądze.

Zadzwoń do nas teraz!