+48 61 222 49 12 +48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl kredyty@multirisk.pl

Prudential to wyjątkowe towarzystwo ubezpieczeniowe, jedna z najstarszych firm tego typu na świecie. W Polsce obecna była już w latach międzywojennych, kiedy to oferowała ubezpieczenia na życie. W Multirisk przedstawiamy wyjątkową ofertę, która łączy w sobie duży zakres ubezpieczenia oraz atrakcyjną cenę, wraz ze zniżkami dostępnymi wyłącznie dla naszych Klientów. Dlaczego, korzystając z naszych usług, warto zdecydować się właśnie na Prudential? 


Po pierwsze, firma zapewnia wszystkie niezbędne polisy zabezpieczające ich właścicieli, a także ich rodziny na przyszłość. Po drugie, niezwykle istotna jest wiarygodność i zaufanie Klientów. Towarzystwo znane jest ze swojej solidności (zwłaszcza biorąc pod uwagę akcję wypłacania świadczeń spadkobiercom przedwojennych polis, które zgodnie z prawem i tak uległy przedawnieniu). Dzięki temu wyrobiło sobie opinię pewnego źródła zabezpieczenia. Wszystkie najlepsze propozycje chętnie przedstawimy w naszej siedzibie współpracującej z oddziałem Prudential Poznań. Możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo. Jaką ofertę przygotowaliśmy?

Ubezpieczenia na życie

Polisa na życie to niezwykle ważne zabezpieczenie, które chroni bliskich przed problemami wynikającymi z braku żywiciela rodziny lub osoby, która miała znaczny wpływ na domowe finanse. W przypadku śmierci ubezpieczonego, jego rodzina otrzymuje środki, których wysokość została zapisana w umowie. Pomaga to zachować dotychczasowy komfort życia. Z tego powodu warto zdecydować się właśnie na tę polisę, zwłaszcza że wysokość miesięcznych składek zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych. Można mieć zatem pewność, że nie nadszarpną one domowego budżetu, a przyczynią się do powstania dużego zabezpieczenia.

Podobne do powyższego jest tzw. ubezpieczenie posagowe, czyli polisa na przyszłość dziecka. Po pierwsze, chodzi w nim o zabezpieczenie pociechy przed stratą rodzica, w postaci gwarantowanych środków, pozwalających jej na uniknięcie kłopotów finansowych. Z drugiej strony ubezpieczenie to może służyć jako swoisty plan oszczędnościowy. Dzięki niemu Twoje dziecko może liczyć na wsparcie w przypadku wszystkich ważnych wydatków, pojawiających się podczas stawiania pierwszych kroków w poważnym, dorosłym życiu. 

Ubezpieczenia emerytalne

Prudential Poznań to miejsce, w którym możesz zapewnić sobie również godną emeryturę w przyszłości. Jeżeli nie chcesz ryzykować znacznym pogorszeniem komfortu życia na starość, taki wybór to rozwiązanie idealne. Czym wyróżnia się oferta Prudential?

  • Możesz wybrać pomiędzy opcją z zadeklarowaną sumą ubezpieczenia (do której dochodzą ewentualne premie roczne i premia końcowa), a wypłatą sumy wszystkich wpłaconych składek.
  • Rozsądne składki, zaczynające się już poniżej 200 złotych. 
  • Wypłacane pieniądze nie są obciążone podatkiem od dochodów kapitałowych (w wysokości 19 proc.).
  • Biorąc pod uwagę historię i obecną stabilność firmy, możesz mieć pewność, że środki zostaną wypłacone co do grosza.
  • Po ewentualnej śmierci wszystkie zgromadzone środki przekazywane są bliskim.

Ubezpieczenia oszczędnościowe

Powyższy produkt swoją charakterystyką przypomina ubezpieczenie emerytalne, z tym że służy do zaspokajania bliższych w czasie potrzeb finansowych. Jeżeli oszczędzasz na konkretny cel, który wymaga dużej ilości środków, a chcesz ulokować je w bezpiecznym miejscu, wybór ubezpieczenia oszczędnościowego będzie strzałem w dziesiątkę. Składki nie są wysokie, a dodatkowo istnieje możliwość gwarancji wypłacenia sumy wszystkich pieniędzy, w przypadku, gdy ostateczna kwota okaże się niższa. W naszym biurze Multirisk w Suchym Lesie możesz liczyć na najkorzystniejszą ofertę. Pamiętaj, że minimalny okres gromadzenia środków w przypadku tego ubezpieczenia to 10 lat. Kwota polisy może również stanowić zabezpieczenie dla rodziny, na wypadek znacznego pogorszenia się stanu zdrowia lub śmierci.

Ochrona kapitału

Należy zdawać sobie sprawę, że pieniądze na koncie lub trzymane w ?skarpecie? z roku na rok tracą swoją wartość. Dla wszystkich osób, które potrzebują stabilnego miejsca do przechowywania swoich środków, przeznaczone jest ubezpieczenie kapitału. Środki są lokowane w Obligacjach Skarbu Państwa oraz innych instrumentach finansowych. Dzięki temu możesz liczyć na ich pomnożenie do czasu wypłaty. Taka polisa spełnia funkcję oszczędnościową oraz stanowi swoiste zabezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych wypadków.

Ubezpieczenia Prudential Poznań – wyjątkowa oferta Multirisk

Multirisk to multiagencja, która przedstawia oferty aż 26 towarzystw ubezpieczeniowych. Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

  1. Dzięki dużemu wolumenowi sprzedaży i doświadczeniu w negocjacjach zapewniamy wyjątkowe ceny ze zniżkami, które nie są dostępne w innych punktach.
  2. Załatwiamy wszystko za Ciebie, nie musisz kontaktować się z przedstawicielami firm ubezpieczeniowych.
  3. Dajemy możliwość szybkiego porównania ofert i oceny ich zawartości.
  4. Doradzamy w wyborze najkorzystniejszych opcji, korzystając z naszego rozległego doświadczenia i nabytej wiedzy.

Skorzystaj z oferty ubezpieczeń Prudential w Suchym Lesie lub na terenie całego kraju. W razie potrzeby dojedziemy do Ciebie i podpiszemy umowę na miejscu. Wszystkie szczegóły oferty można natomiast uzgodnić telefonicznie lub mailowo.

Zadzwoń do nas teraz!