+48 61 222 49 12 +48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl kredyty@multirisk.pl

Zdecydowałeś się na kredyt hipoteczny i bank nałożył na Ciebie obowiązek zakupu ubezpieczenia na życie? Chciałbyś zabezpieczyć się na wypadek poważnego zachorowania lub zacząć odkładać na przyszłość swojego dziecka, a może chcesz sprezentować komuś bliskiemu polisę posagową?

W każdym z tych przypadków polisa na życie będzie dobrym, a w niektórych nawet koniecznym wyborem. Jeżeli już zdecydowałeś się na ubezpieczenie swojego życia lub zdrowia, musisz wiedzieć, że taka decyzja powoduje napływ licznych pytań oraz większych lub mniejszych wątpliwości. Musisz się zastanowić:

  • Na jaką sumę się ubezpieczyć?
  • Na jak długi okres?
  • Czy będziesz mógł zrezygnować?
  • Jakie umowy dodatkowe włączyć do ubezpieczenia?
  • Czy to Ci jest w ogóle potrzebne?
  • Czy stać Cię na takie ubezpieczenie?
  • Co będziesz z tego miał?

W tym momencie powinieneś skontaktować się z nami. Polisy na życie wcale nie muszą być skomplikowane ani drogie, a proces ich zawierania długi i żmudny. Indywidualnie podchodzimy do każdego przypadku. Podpowiemy Ci, jak wykorzystać taką polisę jako narzędzie do osiągnięcia obranego teraz czy też w przyszłości celu.

polisa na życie

Dlaczego polisa na życie jest taka ważna?

Polisa na życie służy przede wszystkim zabezpieczeniu siebie oraz swoich bliskich na wypadek ciężkiego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku jedynego żywiciela rodziny – jego bliscy, oprócz ustawowych świadczeń, mają szansę otrzymać całkiem pokaźną wypłatę od firmy ubezpieczeniowej, a tym samym zabezpieczyć swoją przyszłość. Nie ma potrzeby podejmowania zbędnego ryzyka, zwłaszcza że rozłożona składka wcale nie obciąży zbytnio domowego budżetu.

Co możemy zaproponować?

W skład naszego zespołu wchodzą agenci z aż 26 towarzystw ubezpieczeniowych. Co ważne, nie znajdziesz u nas żadnych kruczków prawnych czy dodatkowych opłat.
Dajemy dodatkowe zniżki, które nie pojawiają się w standardowych ofertach firm ubezpieczeniowych.
Działamy na terenie całego kraju (dzięki załatwianiu polis na odległość), a do wizyty w naszym biurze zapraszamy szczególnie mieszkańców Suchego Lasu i Poznania.
Wystarczy jeden telefon, abyśmy zajęli się Tobą i ustalili indywidualną strategię działania. Wszystko bez wychodzenia z domu!
Naszą ofertę i umówioną polisę wysyłamy pocztą, a szczegóły uzgadniamy telefonicznie. Wszystko dla Twojej wygody.

Zapewniamy bardzo szeroki wybór ofert, które pochodzą od największych graczy na rynku. Towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi współpracujemy, to m.in. TUiR na Życie Warta SA, TUnŻ Generali SA, STUnŻ Ergo Hestia SA czy Prudential SA . Wszystko po to, by dać Tobie możliwie największy wybór.

Polisa na życie – Poznań i nie tylko

Nie ograniczamy się w swoich działaniach i świadczymy nasze usługi na terenie całego kraju. Biuro znajduje się w podpoznańskim Suchym Lesie, ale jeżeli jesteś z innego regionu Polski, nie stanowi to żadnego problemu! Nasi konsultanci ustalą wszystkie szczegóły w rozmowie telefonicznej, a niezbędne dokumenty zostaną przesłane pocztą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z chęcią znajdziemy doskonałe rozwiązanie, dopasowane do konkretnych okoliczności.

Dlaczego warto wybrać Multirisk?

Mówi się, że na życiu nie można oszczędzać. To oczywiście prawda, jednak zawsze możesz wydać mniej. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że podejmując decyzję o wyborze polisy na życie, nie musisz iść na żadne kompromisy. Robimy wszystko, aby Klient był w pełni usatysfakcjonowany. Co najważniejsze – wiemy, że robimy to dobrze.

Oprócz dostarczania korzystnych ofert, służymy również radą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości z Twojej strony. Pomagamy w wyborze optymalnego zakresu ubezpieczenia oraz przedstawiamy konkretne wymagania, które nakłada na ubezpieczonego umowa. Mamy ogromne doświadczenie w branży ubezpieczeniowej i chcemy się nią z Tobą podzielić.

Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do nas ? pomożemy Ci dobrać odpowiednią polisę.

Zadzwoń do nas teraz!