+48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl

W Multirisk wiemy, jak ważna jest różnorodność dostarczanych ofert, dlatego dbamy o to, by zapewnić naszym Klientom wybór spośród wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Jednym z nich jest Proama – firma, która cieszy się stosunkowo dużym zainteresowaniem w Polsce i nie tylko. Jakie rodzaje ubezpieczenia oferuje?


Ubezpieczenie samochodu 

W naszej siedzibie lub poprzez kontakt na stronie internetowej można zamówić w ramach usług Proama ubezpieczenia OC (Poznań i okolice to fizyczny obszar naszej działalności). Oferujemy także dodatkowe polisy na samochód. Oprócz popularnego Autocasco jest to:

  • usługa assistance, 
  • naprawa uszkodzonych szyb, 
  • NNW komunikacyjne, 
  • ubezpieczenie rzeczy osobistych znajdujących się w samochodzie. 

Ubezpieczenie domu i mieszkania

W ramach ubezpieczenia domu i mieszkania Proama oferuje wybór pomiędzy trzema opcjami, dostosowanymi do konkretnych wymagań. Jest to:

  • podstawowe ubezpieczenie, które wymagane jest przez bank w przypadku udzielania kredytu hipotecznego. Podstawowe ryzyka to: pożar, silny wiatr oraz zalanie,
  • wariant szerszy, w którym ryzyka zawarte w umowie można dostosować specjalnie do swoich potrzeb. Wchodzą w to zarówno powyższe zdarzenia, jak i niszczące działanie śniegu i lodu, upadek drzew, trzęsienie ziemi czy powódź (w określonych lokalizacjach),
  • kompleksowa polisa, tzw. all risk, która chroni przed wszelkimi ryzykami uwzględnionymi w ogólnych warunkach ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie podróży

Dla wszystkich osób wybierających się na urlop lub zwyczajnie często podróżujących przeznaczone jest dedykowane ubezpieczenie turystyczne, które może trwać od jednego dnia do roku. Zapewnia pokrycie kosztów leczenia oraz rehabilitacji, w razie nagłych wypadków, a także umożliwia transport osoby poszkodowanej do Polski czy kontakt telefoniczny z lekarzem przez całą dobę. Dzięki dodatkowym opcjom możemy rozszerzyć zakres o  uprawianie sportów ekstremalnych, wykonywanie pracy fizycznej lub zaostrzenie się choroby przewlekłej. Ubezpieczenie takie można wykupić w przypadku podróży w obrębie kraju, a także wyjazdów do państw całego świata. Współpracując z oddziałem Proama Poznań możemy zaoferować wszystkie podstawowe i dodatkowe opcje w wyjątkowych pakietach, które będą dopasowane do konkretnej podróży.

Ubezpieczenia osobowe

W skład oferty Proama wchodzi również ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Może dotyczyć zarówno konkretnej osoby, jak i całej rodziny (ochroną można objąć małżonka oraz dzieci). NNW dotyczy ryzyk związanych z uszkodzeniami ciała lub znacznego pogorszenia się stanu zdrowia spowodowanego nagłą sytuacją. Co ważne, ubezpieczenie ważne jest na całym świecie.

Ubezpieczenie firmy

Jeżeli prowadzisz własną firmę, oferta ubezpieczeń Proama w Suchym Lesie skierowana jest również do Ciebie. Możliwe jest bowiem wykupienie polisy, która kompleksowo zadba o zabezpieczenie przedsiębiorstwa od strony finansowej i nie tylko. Po pierwsze, dostępne jest ubezpieczenie mienia, które obejmuje swoim zakresem takie ryzyka, jak powódź, wandalizm i kradzież, zniszczenie lub uszkodzenie sprzętu elektronicznego (również w przypadku błędnej jego obsługi) czy przepięcia. Do tego dochodzi jeszcze ochrona mienia w transporcie oraz ubezpieczenie kosztów stałych. 

Drugim rodzajem ubezpieczeń firmowych oferowanych przez Proama jest Odpowiedzialność Cywilna. Chodzi tutaj o zadośćuczynienie w przypadku szkód osobowych oraz rzeczowych, które spowodowane są prowadzoną działalnością. Dotyczy to również wypadków przy pracy czy odpowiedzialności za podwykonawców. Do ubezpieczenia OC dla firm można dołączyć szereg rozszerzeń, które dostosowane są do konkretnego rodzaju działalności.

Oprócz powyższych form ubezpieczenia w grę wchodzi również pakiet assistance, zapewniający pomoc techniczną, medyczną, a także infolinia biznesowa czy pomoc w organizacji wyjazdów, zakupie biletów, rezerwacji hoteli itp. W dodatkowych pakietach znaleźć można również usługę telefonicznej pomocy prawnej.

Multirisk – oferta Proama w Suchym Lesie

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy naszych agentów oddziału Proama Poznań, kontakt znajdziesz w odpowiedniej zakładce. Całą sprawę możemy załatwić również na odległość. W takim wypadku umowę wysyłamy pocztą. Zapraszamy do wyboru naszych usług.

Zadzwoń do nas teraz!