+48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl

Link4, jako jedno z przodujących towarzystw w Polsce, cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem klientów. Posiada wszystkie niezbędne produkty ubezpieczeniowe. Z tego względu nie mogło zabraknąć go na liście naszych partnerów biznesowych. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na współpracę z agentami oddziału Link4 w Poznaniu? W Multirisk zapewniamy pełną ofertę wybranych ubezpieczycieli w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.


Ubezpieczenia samochodowe

Ubezpieczając samochód w Link4, możesz liczyć na podstawową obsługę, a także dodatkowe opcje, zabezpieczające przed nieprzewidzianymi zdarzeniami na drodze. Bazowa oferta obejmuje:

  • OC – z autem zastępczym oraz specjalnym pakietem Assistance Opony,
  • AC – standardowa ochrona przed kradzieżą lub zniszczeniem,
  • Połączony pakiet OC i AC.

To jednak nie koniec. Korzystając z naszej oferty pośrednictwa, można wybrać dodatkowo m.in. rozszerzony pakiet Assistance, ochronę szyb, ubezpieczenie NNW, ochronę w razie utraty kluczyków, tablic czy dowodu rejestracyjnego, a także ubezpieczenie samochodów zabytkowych.

Ubezpieczenie mieszkania

Zakup polisy chroniącej przed losowymi sytuacjami oddziałującymi na dom lub mieszkanie to bardzo popularne rozwiązanie, ze względu na fakt, że naprawa wielu szkód zwyczajnie przerasta możliwości finansowe dużej liczby osób. O wiele bezpieczniejsze jest w takim wypadku płacenie regularnej raty, która nie narusza zbytnio domowego budżetu, a w razie wystąpienia zdarzenia losowego (uwzględnionego oczywiście w umowie), firma ubezpieczeniowa pokrywa wszystkie niezbędne wydatki.  

Ochrona obejmuje takie zdarzenia, jak pożar, zalanie, kradzież, przepięcia oraz pozostałe sytuacje losowe wymienione w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Co ważne, polisę można wykupić także na nieukończony jeszcze budynek. Pozwala na to specjalne ubezpieczenie domu w budowie. Ubezpieczając swoje miejsce zamieszkania u naszych agentów oddziału Link4 Poznań, można również wybrać opcję assistance, pozwalającą na szybkie i łatwe korzystanie z usług fachowców, którzy zajmują się wszelkimi usterkami. 

Ubezpieczenie turystyczne

Osoby wybierające się w podróż mogą skorzystać z polisy turystycznej. Umożliwia ona rozległą ochronę, która obejmuje szkody związane m.in. z wypadkiem, czy chorobą. Ważne jest to, że ubezpieczenie turystyczne chroni jego posiadacza podczas podróży zagranicznej. Oprócz tego istnieje dodatkowa opcja ubezpieczenia wyposażenia domu na czas podróży, podczas nieobecności jego właścicieli. Jakie jeszcze opcje przewiduje oferta Link4? Przede wszystkim jest to Assistance, ubezpieczenie podróży służbowej, ochrona w przypadku uprawiania sportów letnich, zimowych, oraz osobno sklasyfikowanych sportów ekstremalnych.

Ubezpieczenia Multirisk – Link4 Suchy Las

Multirisk to nie jest zwykła agencja ubezpieczeniowa. Jesteśmy multiagencją, ponieważ nasza usługa jest kompleksowa – przedstawiamy oferty różnych ubezpieczycieli, porównujemy je ze sobą, ale także mamy możliwość błyskawicznego zawarcia umowy i dopilnowania wszystkich formalności. Całą sprawę załatwisz zatem w naszej siedzibie (znajduje się ona w podpoznańskim Suchym Lesie). Jeżeli jednak masz za daleko, bez problemu poradzimy sobie ze wszystkim na odległość. Świadczymy usługi na terenie całego kraju – ofertę przedstawiamy telefonicznie lub mailowo, a umowa zostaje przesłana pocztą. Dzięki temu można kupić polisę bez wychodzenia z domu. 

Współpracując z licznymi ubezpieczycielami i posiadając wielu klientów, mamy możliwość udzielenia atrakcyjnych zniżek, które nie są dostępne w standardowych propozycjach pojawiających się na rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną na naszej stronie internetowej oraz napisania do nas poprzez formularz kontaktowy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy zdecydować się na najlepszą opcję. Wybierz ofertę ubezpieczeń Link4 Poznań i chroń siebie oraz swoją rodzinę.

Zadzwoń do nas teraz!