+48 61 222 49 12 +48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl kredyty@multirisk.pl

Compensa to jedna z bardziej znanych firm ubezpieczeniowych na naszym rynku. Zapewnia szeroki zakres ochrony, od podstawowych polis na dom, samochód i życie, aż po ubezpieczenia rolne, NNW oraz produkty specjalnie dostosowane do potrzeb Klientów biznesowych. Ze względu na bogatą ofertę oraz dużą liczbę odbiorców w kraju i za granicą, pojawia się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych firm w tej branży. Korzystając z usług Multirisk, możesz uzyskać pełnię możliwości, jakie dają ubezpieczenia Compensa – Poznań i pobliskie miejscowości to główny obszar naszego oddziaływania, ale nie ograniczamy się do lokalnych mieszkańców. Dodatkowo zapewniamy porównanie oferty z pozostałymi 25 towarzystwami, co pozwala wybrać najlepszą ofertę.


Ubezpieczenia Compensa – Poznań i okolice

Swoje biuro prowadzimy w Suchym Lesie pod Poznaniem. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy serdecznie do osobistej wizyty. Nie ma jednak żadnego problemu, żeby sprawę załatwić na odległość. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy możliwość obsługi odbiorców z całej Polski. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, ponieważ wszystkie ważne kwestie ustalamy telefonicznie lub mailowo, a umowa zostaje wysłana pocztą.

Ubezpieczenia dla osób prywatnych

W tej grupie produktów z oferty Compensa Poznań znajdują się m.in. ubezpieczenia na życie, domu i mieszkania, samochodu, NNW czy podróży. Pierwsze z nich pozwala zabezpieczyć się przed skutkami wypadków i uszkodzeń ciała. Polisa na życie (w zależności od wybranej opcji) pozwala na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji, a także umożliwia wypłatę świadczenia rodzinie osoby poszkodowanej. Wypłata określonej w umowie kwoty może również wiązać się ze śmiercią ubezpieczonego. W takim przypadku rodzina ma możliwość przebrnąć przez najgorszy okres, posiadając przy tym wsparcie finansowe, które niejednokrotnie okazuje się niezbędne.

Ubezpieczenia nieruchomości umożliwiają ochronę przed negatywnymi skutkami niszczących żywiołów lub też innych sytuacji losowych. Dostępne są również opcje zabezpieczenia przed kradzieżą lub dewastacją mienia. Takie straty często przerastają możliwości finansowe właścicieli. Jednym z ważniejszych rodzajów ubezpieczeń dla osób prywatnych w naszej ofercie towarzystwa Compensa w Poznaniu jest komplet polis na samochód. W ich skład wchodzi obowiązkowe OC, ale również AC i assistance, które często okazują się niezastąpione w przypadku wystąpienia awarii lub też nieprzewidzianych zdarzeń.

Ubezpieczenia firmowe i rolne – Compensa Poznań

Ubezpieczenia Compensa dla firm są przede wszystkim bardzo elastycznie. Istnieje możliwość objęcie ochroną zarówno jednostek należących do kategorii małych i średnich przedsiębiorstw, jak i większych podmiotów. Podstawowy zakres ubezpieczenia obejmuje ochronę mienia i OC, a także polisy na życie i zdrowie dla pracowników. W przypadku większych firm można ubezpieczyć maszyny produkcyjne, transport produktów i materiałów, budowę i montaż różnorodnych systemów, a także ryzyko utraty zysku. Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z licznymi zagrożeniami utraty majątku. Z tego powodu warto zainwestować w ubezpieczenie, które uchroni całkowicie przed negatywnymi skutkami nieprzewidzianych zdarzeń.

Bardzo ważną grupą w naszej ofercie jako placówki reprezentującej towarzystwo Compensa w Poznaniu i okolicach są ubezpieczenia rolne. Zawiera się w nich zarówno obowiązkowe OC dla rolników, jak i dodatkowe polisy. Można dzięki nim ubezpieczyć budynki znajdujące się na terenie gospodarstwa i ochronić się tym samym przed dewastującym działaniem czynników atmosferycznych czy celowego zniszczenia. Do tego dochodzi ubezpieczenie mienia oraz OC w życiu prywatnym. Dzięki szerokiemu pakietowi atrakcyjnych cenowo polis można skupić się całkowicie na swojej działalności, bez obaw o przyszłe zdarzenia.

Na co możesz liczyć?

Oferujemy przede wszystkim:

  • Sprawne załatwienie wszystkich formalności,
  • Oferty 26 towarzystw ubezpieczeniowych, w tym Compensa,
  • Dodatkowe zniżki dla naszych Klientów,
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności na odległość,
  • Pomoc doświadczonych agentów Compensa z Poznania,
  • Bezpieczeństwo i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Compensa Suchy Las – odwiedź nas lub zadzwoń

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Zapewniamy bardzo atrakcyjne stawki i możliwość porównania propozycji Compensa z innymi popularnymi towarzystwami. Chętnie doradzimy w wyborze poszczególnych opcji i dopasujemy strategię do indywidualnych wymagań każdego Klienta.

Zadzwoń do nas teraz!