+48 61 222 49 12 +48 61 222 49 13 ubezpieczenia@multirisk.pl kredyty@multirisk.pl

PZU to największe i najpopularniejsze towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce. Ze względu na dużą liczbę odbiorców zapewnia korzystne warunki oraz posiada bardzo konkurencyjne oferty. Z powyższych powodów (ale nie tylko) nie mogło zabraknąć go na liście firm, których polisy porównujemy i przedstawiamy naszym Klientom. Możliwość łatwego wglądu do wszystkich ofert oraz ich skonfrontowania ze sobą pozwala wybrać tę najlepszą. Dodatkowo korzystając z usług multiagencji, można liczyć na dodatkowe zniżki.


Ubezpieczenia PZU Poznań dla Ciebie

Swoją ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski, nie ograniczając się wyłącznie do naszej siedziby. Wszystko dzięki temu, że kwestie związane z przedstawieniem dostępnych opcji, analizą i ostatecznym wyborem, można załatwić bez problemu przez internet oraz telefonicznie. Umowa zostaje wysłana pocztą. Takie ułatwienie sprawia, że nie trzeba wychodzić ze swojego domu, aby kompleksowo załatwić sprawę ubezpieczenia. Jeżeli mieszkasz w okolicach Poznania, możesz wybrać się do naszego biura. Zapraszamy do skorzystania z oferty PZU Suchy Las osoby mieszkające w pobliskich miejscowościach. Na miejscu szybko i komfortowo załatwimy wszystkie najważniejsze kwestie.

Ubezpieczenia dla osób prywatnych i firm

Robimy wszystko, co w naszej mocy, by oferta była jak najbardziej rozbudowana. Nasi agenci PZU z Poznania mogą zaoferować wyjątkowe propozycje zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W pierwszym przypadku jest to wiele różnych typów ubezpieczeń, od samochodowych, po polisy na życie. Właściciele firm również mogą liczyć na bardzo szeroki wybór. Oferta PZU, którą reprezentujemy, umożliwia ubezpieczenie aut flotowych, majątku przedsiębiorstwa, czy chociażby specjalne polisy dla pracowników. Dzięki takiej różnorodności istnieje możliwość zakupu kompleksowego pakietu, obejmującego swoim zakresem wszystkie niezbędne ryzyka.

Ubezpieczenia samochodu w PZU

Zapewniamy zarówno podstawową ochronę ubezpieczeniową w postaci obowiązkowego OC, jak i dodatkowe polisy AC, zabezpieczające przed kradzieżą, zniszczeniem oraz niektórymi sytuacjami losowymi. Do tego dochodzą bardzo atrakcyjne pakiety assistance. Warto wiedzieć, że często ubezpieczenia obejmujące podobne ryzyka i zakres ewentualnych odszkodowań, różnią się od siebie bardzo znacząco wymaganą składką. Zarówno w przypadku podstawowej ochrony, jak i dodatkowych pakietów, optymalizacja kosztów jest kluczowym elementem podczas podejmowania decyzji o wyborze poszczególnych opcji. My zapewniamy bardzo różnorodną ofertę – odgrywamy również rolę agencji PZU w Poznaniu, negocjując przy tym dla naszych Klientów jak najbardziej atrakcyjne stawki. Samochód (zwłaszcza kiedy nie jest garażowany i stoi np. pod blokiem) narażony jest na wiele różnych ryzyk, które przy wyborze właściwej polisy mogą być całkowicie zabezpieczone.

Ubezpieczenia domu i mieszkania – PZU Poznań

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się niezmiennie ubezpieczenia pozwalające uchronić się przed negatywnymi skutkami różnych zdarzeń występujących w domowym zaciszu. Zapewniamy praktycznie nieograniczone możliwości wyboru opcji dostępnych w ofercie PZU. W skład potencjalnych ryzyk może wchodzić uszkodzenie budynku lub jego wyposażenia, a także kradzież cennych przedmiotów. Zdarza się, że próby zapobiegania wszystkim możliwym zdarzeniom okazują się nieudane, a wtedy poszkodowany może być narażony na ogromne koszty. Takie ubezpieczenie pozwala spokojnie zasnąć i nie martwić się o ewentualne szkody.

Oprócz tego istnieje możliwość pomocy fachowca, w przypadku wystąpienia awarii. Dzięki nam ubezpieczysz dom w budowie oraz uchronisz się przed stratami spowodowanymi powodzią. Z chęcią skomponujemy indywidualny pakiet, który spełni wszystkie wymagania. Podejmujemy się również doradzania w wyborze poszczególnych opcji oraz przedstawiamy możliwe alternatywy. Wszystko dla jak największych korzyści i wygody naszych Klientów.

Ubezpieczenia na życie

Istotną grupą ubezpieczeń, która uwzględniamy w naszej szerokiej ofercie, są ubezpieczenia na życie. Jako że współpracujemy z agentami PZU Poznań, można liczyć na pełną ofertę towarzystwa. Takie polisy służą przede wszystkim zabezpieczeniu rodziny przed ewentualnym wypadkiem lub, w skrajnych przypadkach, śmiercią ubezpieczonego. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza wtedy, gdy osoba taka okazuje się jedynym żywicielem rodziny. Jednak, nawet jeżeli ten warunek nie jest spełniony, to warto zastanowić się nad wyborem polisy, która pozwoli na zmniejszenie stresu i da poczucie bezpieczeństwa na co dzień. My jesteśmy tu po to, aby dostarczyć ofertę, która swoją atrakcyjnością nie będzie miała sobie równych. Nasza współpraca z PZU umożliwia zaoferowanie preferencyjnych warunków, co docenia coraz większa grupa Klientów.

Agent oddziału PZU w Suchym Lesie – dlaczego warto?

  • Przedstawiamy oferty, jakie trudno znaleźć u innych agencji.
  • Doradzamy, przygotowujemy indywidualne plany i dostosowujemy strategię z myślą o konkretnym Kliencie.
  • Umożliwiamy załatwienie sprawy na odległość.
  • Dajemy możliwość porównania oferty PZU z 25 innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.
  • Zapewniamy kompleksową usługę oraz możliwość zakupu polis w specjalnych pakietach.
  • Oferujemy bardzo dużą różnorodność i elastyczność w wyborze preferowanych rozwiązań.

Placówka PZU – Poznań i okolice

Żeby dostać do ręki gotową ofertę, nie musisz odwiedzać oddziału PZU Poznań. Wszystkie niezbędne kwestie możemy wspólnie rozpatrzyć w naszym biurze w Suchym Lesie. Dodatkowo umożliwiamy błyskawiczne porównanie ofert kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych. To zaś sprawia, że łatwo znaleźć korzystną opcję o preferowanym zakresie oddziaływania i w atrakcyjnej cenie.

Naszym największym atutem jest możliwość wynegocjowania cen często niedostępnych bezpośrednio u współpracujących z nami towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu możemy przedstawić naszym Klientom jedne z najlepszych zniżek na rynku. Jeżeli jesteś zadowolony z usług towarzystwa PZU życie z Poznania, przyjdź do nas, a przedstawimy Ci przedłużenie umowy na jeszcze lepszych zasadach.  

Zadzwoń do nas teraz!