FAQ

Najczęściej zadawane pytania
Czy firma MultiRisk pobiera opłaty za swoje usługi?

Korzystanie z usług firmy MultiRisk jest bezpłatne. Firma otrzymuje wynagrodzenie od zakładu ubezpieczeń w postaci prowizji od zapłaconej składki. Umowy prowizyjne z towarzystwami ubezpieczeniowymi są zbieżne co eliminuje ryzyko preferowania wybranych ubezpieczycieli.

Jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia firmy?

Skontaktuj się z naszym biurem – telefonicznie lub drogą elektroniczną. Nasi pracownicy pomogą Ci w doprecyzowaniu potrzeb w zakresie ochrony ubezpieczeniowej oraz dołożą wszelkich starań, aby przedstawić najkorzystniejsze oferty ubezpieczenia spełniające Twoje oczekiwania.  MultiRisk w ciągu 24h od analizy ryzyka przygotuje dla Ciebie porównanie ofert z rynku ubezpieczeniowego. Następnie nasz pracownik skontaktuje się z Tobą telefonicznie i pomoże wybrać ofertę najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb. Po dokonaniu wyboru oferty, zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych szczegółowych do zawarcia ubezpieczenia. Polisa zostanie do Ciebie przesłana drogą elektroniczną (skan) oraz pocztą tradycyjną. Opłatę za polisę dokonujesz przelewem na podane w polisie konto towarzystwa ubezpieczeniowego.

Czy polisy zakupione w MultiRisk są droższe od polis kupowanych bezpośrednio w zakładach ubezpieczeń?

Ceny polis oferowanych przez MultiRisk są takie same jak ceny polis kupowanych bezpośrednio w zakładach ubezpieczeń. Mając na uwadze dobro naszych Klientów staramy się uzyskiwać dla nich najkorzystniejsze oferty.

Czy polisy w MultiRisk mogą być zakupione tylko przez osoby mieszkające w Poznaniu?

MultiRisk ubezpiecza Klientów z całego kraju bez względu na miejscowość w której znajduje się ubezpieczane mienie.

Jak dostarczana jest polisa zakupiona w MultiRisk?

W zależności od preferencji polisę możemy wysłać do Państwa pocztą lub możecie ją Państwo odebrać bezpośrednio w naszym biurze.

Jak mogę zapłacić za polisę?

Płatność za polisę może odbywać się w dowolny uprzednio uzgodniony sposób: płatność kartą w naszym biurze, płatność gotówką, płatność przelewem.

Wysoka jakość usług firmy MultiRisk

spełnia indywidualne wymagania naszych Klientów. Kadra firmy MultiRisk posiada wieloletnie doświadczenie  na rynku ubezpieczeń zdobyte w firmach brokerskich. Wykorzystując doświadczenie, elastyczność oraz entuzjazm w podejściu do nowych wyzwań, utrzymujemy wysoki standard oferowanych przez nas usług.

Podejmij z nami współpracę